Produkty

Koncepcja

Maximator JET produkuje systemy we wszystkich wymiarach oraz działające z wszystkimi aplikacjami. Obok kryterium funkcjonalności i ekonomiczności duży nacisk podczas konstruowania urządzeń, został położony na transportowalność, a także komfort obsługi oraz konserwacji. Sposób budowy oraz stosunek ceny do wydajności umożliwiają małym i średnim przedsiębiorstwom wkroczenie w nową dla nich technologię.

Nasze systemy są przeinstalowane i przetestowane przed opuszczeniem fabryki. W większości przypadków mogą być transportowane w kontenerze. Wszystkie urządzenia można bez ograniczeń dostosowywać do potrzeb i wymogów indywidualnych klientów.

Krótko mówiąc, nasi klienci inwestują wyłącznie w funkcje, których rzeczywiście potrzebują – do niczego się przy tym nie zobowiązując. Dzięki nieograniczonemu wyborowi w pełni kompatybilnych dodatkowych akcesoriów i komponentów, systemy mogą być na bieżąco rozwijane i dostosowywane do zmieniających się technologii, oraz wymagań naszych klientów.

Dzięki stałemu doradztwu, łatwemu dostępowi do części zamiennych i eksploatacyjnych, oraz naszemu serwisowi technicznemu, Maximator JET gwarantuje, że procesy produkcyjne będą długotrwale rentowne.