Usługi po sprzedaży

Terminy dostaw

Czas dostawy systemów do cięcia strumieniem wody wynosi od 12 do 16 tygodni od momentu złożenia zlecenia, omówienia szczegółów technicznych oraz wpłynięcia zaliczki na konto. Wielkości standardowe mogą być dostarczone wcześniej. Zapraszamy do rozmowy!

 

 

Montaż i ustawienie

Montaż i uruchomienie urządzenia zawarte są w zakresie usług firmy Maximator JET i obejmują zarówno montaż urządzenia w miejscu orurowania między pompą wysokiego ciśnienia a głowicą gwinciarską, jak i próbny przebieg urządzenia. Nasz technik osobiście wprowadzi ustawienia w ciągu 2 dni.

 

 

Szkolenie

Zalecamy, aby szkolenie przeprowadzić przed dostawą urządzenia w naszym centrum szkoleniowym w Schweinfurt lub w siedzibie naszego austriackiego partnera STM w Bischofshofen. Dwu- lub trzydniowe seminarium obejmuje wprowadzenie do techniki wysokiego ciśnienia, produkcji przy użyciu wysokiego ciśnienia i strumienia wody, zalecenia bezpieczeństwa technicznego oraz obsługę systemów CAD/CAM.

 

 

Serwis

W razie problemów technicznych mogą Państwo skorzystać z telefonicznej pomocy naszego technika lub standardowo instalowanego oprogramowania do konserwacji (wymagane podłączenie do Internetu). W przypadku, gdy ustna pomoc będzie niewystarczająca, należy przysłać pisemny opis usterki z prośbą o osobistą interwencję. W przeciągu 24 godzin przyślemy na miejsce technika. Soboty, niedziele oraz dni świąteczne nie wliczają się w termin 24 godzin, ale na specjalne życzenie klienta, mogą być wzięte pod uwagę.

 

 

Konserwacja

Zalecamy coroczny przegląd dokonany przez producenta i oferujemy szeroki zakres usług konserwacyjnych na atrakcyjnych warunkach. Przy zawarciu odpowiedniej rocznej umowy gwarancja producenta jest przedłużana o 12 miesięcy.

 

 

Obsługa mobilna przez aplikację Waterjet-App

Klientom i wszystkim zainteresowanym technologią cięcia strumieniem wody oferujemy również obsługę mobilną: przez program „Waterjet-App” firmy Maximator JET można pobrać ciekawe szczegóły o technologii oraz zamówić części zamienne i usługi techniczne. Jednorazowe pobranie aplikacji kosztuje 4,99 € i jest od razu gotowe do użytku!